KURUMSAL
YÖNETİM MESAJI
HAKKIMIZDA
TARİHÇE
VİZYON & MİSYON
İLKE ve DEĞERLERİMİZ
 
KİTSAN / İLKE ve DEĞERLERİMİZ


Dürüstlük ve Bütünlük
 
Toplumun ve insanın yaşam kalitesini, insan sağlığına verilen önemin arttıracağına inanır,çalışmalarımızda yüksek etik standartları ve kalite anlayışını ilke ediniriz. Çalışanlarımız,müşterilerimiz, meslektaşlarımız, mal ve hizmet aldığımız yurtiçi ve yurtdışı kuruluşlar, içinde bulunduğumuz toplum ve ilişkide olduğumuz devlet birimleri ile dürüstlüğe dayalı etik bir iş birliği sağlayarak ilişkide olduğumuz herkese güven duygusu çağrıştırırız.
 
Kalite Anlayışı ve Ahlakı
 
Bir ürün yada hizmetin, belirlenen veya olabilecek ihtiyaçlarını karşılama kabiliyetine dayanan özellikleri olan “kalite anlayışı” ve “kalite ahlakı”,  her zaman en iyiyi yapma hedefimiz doğrultusunda temel şirket prensibimizdir. 
 
Sürdürülebilir Büyüme
 
Hizmet verdiğimiz sağlık sektörüne, sürekli olarak değişen ve gelişen dünya standartlarındaki ürün ve teknolojileri sunmak, yeni projeler oluşturmak ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirmek bizim için önemli bir konsepttir. Aynı zamanda faaliyetlerimizle orantılı olarak personel yapımızın nitel ve nicel büyümesini sağlamakta ve buna uygun sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı oluşturmaktayız.
 
İnsana Saygı 
 
İnsan kaynaklarının bir şirket için en önemli değer olduğuna inanırız. Farklı kültürel ortamlardan gelen personelimiz bir araya gelerek şirket resmimizi oluşturur. İletişimimiz açık, sık ve saygılıdır. Birbirimize değer verir, dinler, fikirlere yapıcı yaklaşır, değerlendirir ve mutlaka cevaplandırırız.
 
Müşteri Memnuniyeti
 
Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak anlamak, değerlendirerek yanıtlamak ve sürekli müşteri odaklı faaliyet göstermek şirket stratejimizin ve kültürümüzün bir parçasıdır. Müşterilerimizle uzun dönemli güvene dayanan ilişkiler oluştururuz. Değerlerimizi gerçekleştirmemizin ve hedeflerimize ulaşmamızın müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını ve beklentilerini rakiplerimizden daha iyi karşılamamızla mümkün olduğuna inanırız.
 
Yenilikçilik
 
Faaliyet gösterdiğimiz sektörde başarımızın sürekliliğini sağlamak ve fark yaratmak adınayenilikçilik bizim için değerlidir. Yeni fikirlere ve yaratıcılığa karşı yapıcı yaklaşır, teşvik eder ve ödüllendiririz. Müşterilerimiz ile birlikte hareket ederek yenilikçiliğimizi onların beklentilerinioluşturmak ve aşmak amacıyla kullanırız. 
 
Takım Çalışması
 
Başarılı bir şirket olmak, hepimizin ortak hedefidir. Bu ortak hedefimiz doğrultusunda hepimizin bir arada bir takım olduğu bilincini taşırız. Takım çalışmaları sayesinde karar verme sürecimizin kalite ve hız kazanacağına, tecrübe ve iyi uygulamaların yaygınlaşacağına, başarma hissinin hakim olacağına ve devamlı öğrenen kurum ve kişiler haline gelerek daima bir adım önde olacağımıza inanırız.
 
Sonuç Odaklılık
 
Yaptığımız her iş ve gerçekleştirdiğimiz her projede sonuca yönelik çaba gösterir, ölçülebilir ve somut sonuçlara değer veririz.