KURUMSAL
YÖNETİM MESAJI
HAKKIMIZDA
TARİHÇE
VİZYON & MİSYON
İLKE ve DEĞERLERİMİZ
 
KİTSAN / YÖNETİM MESAJI

Toplumun her kesiminden insanların fark gözetilmeksizin iyi şeylere layık olduğu, azmin ve bilgi birikimine dayalı çok çalışmanın mutlaka başarıya ulaşacağı felsefesinden hareketle, 1995 yılında temelleri atılan şirketimiz, ortaklarına, çalışanlarına, müşterilerine, tedarikçilerine ve ilişki içinde olduğu tüm kurum ve kişilere göstermiş olduğu saygı, sadakat ve özveri sayesinde bu günlere gelmiştir.

20 yıldır ”in vitro diagnostik” sektöründe kazanılan tecrübeler ışığında elde edilen bilgi birikimi ile takım çalışmasından ayrılmayan ekibimiz, kuruluşundan bu yana geçen zaman diliminde ivmesini kaybetmeden kalifiye kadrosunu ve kapasitesini arttırmıştır.

Birçok büyük projeye, ihale sürecinden teslimat ve cihaz montajına kadar, verdiği terminlere birebir uyarak imzasını atan KİTSAN TIBBİ ÜRÜNLER, Türkiye'de güvenilir bir “Marka” haline gelmiştir.

Hedefimiz; "Önce İnsan" felsefesinden, firma güvenilirliğinden ve ürün kalitesinden ödün vermeden, bilgi ve teknolojinin önemini özümsemiş yetkin ve yaratıcı kadromuzu genişletip, yatırımlarımızı sürdürerek Türkiye‘nin en iyi medikal distribütör firması olmaktır.


Dileriz; bugüne kadar elde ettiğimiz başarılar ve deneyimler, hedeflediğimiz amaçların gerçekleşmesinde yol gösterici olur.

 

 

 

Saygılarımızla

KİTSAN TIBBİ ÜRÜNLER