KURUMSAL
YÖNETİM MESAJI
HAKKIMIZDA
TARİHÇE
VİZYON & MİSYON
İLKE ve DEĞERLERİMİZ
 
KİTSAN / HAKKIMIZDA
Kitsan Tıbbi Ürünler Pazarlama San. Ve Tic. Ltd.Şti. 1995 yılında kurulmuş ve ülkemizdeki seçkin sağlık kuruluşlarının laboratuvar ihtiyaçları için vazgeçilmez bir kaynak olmuştur.
 
Faaliyet alanı Diagnostik Ürünler olan Kitsan Tıbbi Ürünler Paz.San. Ve Tic. Ltd.Şti. kurulduğu günden bu yana tüm dünyada kullanılan kaliteli ürünleri uygun fiyat ile sağlık sektörü hizmetine sunmuş ve uzman kadrosu ile müşterilerine satış sonrası gerekli olan desteği en iyi şekilde vermeyi prensip edinmiştir.
 
Ürün ve satış sonrası hizmet kalitesini hedefleyen KİTSAN Tıbbi Ürünler, ISO 9001-2000 Kalite Yönetim Sistemini kurmuş ve belgesini almıştır. Tüm departmanlarda Kalite Yönetim Sistemi gerekleri eksiksiz uygulanmaktadır. Ürünleri ile ilgili Teknik Servis hizmetini kendi bünyesindeki teknik servisinde vermektedir. Ayrıca “TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi”’ ve “Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgesi” ne sahiptir.
 
Kendini devamlı olarak yenileyip geliştiren KİTSAN Tıbbi Ürünler, katıldığı ve gerçekleştirdiği organizasyonlar, şirket içi ve bayi eğitimleriyle hedeflediği, sektörde öncü kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.
 
KİTSAN Tıbbi Ürünler yönetimi olarak, çalışanlarımız ve yurt genelindeki ekibimizle birlikte müşteri memnuniyeti ve kaliteyi hedef almış bir bakış açısıyla daha uzun yıllar Sağlık Sektörü ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemekteyiz.